AnasayfaForumlarDallýkavak FMResimlerKonuk DefteriHaberlerHaber Gönderin
dallikavakkoyufm.com :: Baþlýðý Görüntüle - DURSUN IS ARIYOR
 SSSSSS   AramaArama   Kullanýcý GruplarýKullanýcý Gruplarý   ProfilProfil   Özel mesajlarýnýzý kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarýnýzý kontrol etmek için login olun   GiriþGiriþ 

DURSUN IS ARIYOR

Yeni Baþlýk Gönder   Cevap Gönder    dallikavakkoyufm.com Forum Ana Sayfasý -> FIKRALAR
Önceki baþlýk :: Sonraki baþlýk  
Yazar Mesaj
mahbay
Newbie
Newbie

Kayýt: Feb 19, 2011

MesajTarih: Cum Nis 22, 2011 10:34 pm    Mesaj konusu: DURSUN IS ARIYOR Alýntýyla Cevap Ver

Dursun iþ için müracaatta bulunmuþ. Dursun'dan bazý evraklarla birlikte 8 adet de vesikalýk fotoðraf istemiþler. ancak Dursun vesikalýk fotoðrafýn ne olduðunu bilmediðinden hemen akýl hocasý Temel'in yanýna koþmuþ ve durumu ona anlatmýþ.

Temel:
- bildiðim kadarýyla vesikalýk fotoðraf belden yukarý çekilen fotoðraftýr. sen þuraya çukur k...az ve içine gir. ben de fotoðraf makinesi getireyim. fotoðrafýný çeker veririz. (demiþ)

dursun baþlamýþ çukur kazmaya, temel de fotoðraf makinesi getirmeye gitmiþ. temel geri gelince bir de ne görsün. dursun 8 tane çukur kazmýþ.

temel:
- ula dursun, niye 8 çukur kazdýn ?

dursun:
- 8 vesikalýk lazým ya ondan.

temel:
- ula salak ben zaten 8 tane fotoðraf makinesi getirmiþtim...:
Baþa dön
Kullanýcý profilini gör Özel mesaj gönder Kullanýcýnýn web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Mesajlarý göster:   
Yeni Baþlýk Gönder   Cevap Gönder    dallikavakkoyufm.com Forum Ana Sayfasý -> FIKRALAR Tüm saatler GMT +10 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsýnýz
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarýnýzý silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsýnýz